29 maart 2016 | Door: Freerk
24 maart 2016 | Door: Freerk
The Southern Ride is een 14 daagse motorreis door het zuiden van Noord Amerika. Deze zogenaamde muziekroute die begint en eindigt in Atlanta. Vanaf Atlanta gaat de reis naar het zuiden naar Pensacola aan de Golf van Mexico. Vandaar naar het westen via de Gulf Shores naar New Orléans.
Daar wordt de schitterende Mississippi rivier gevolgd naar het noorden richting Vicksburg, Clarksdale en Memphis waar Craceland, het imposante landhuis van Elvis Presley, wordt bezocht.
Vanuit Memphis gaat de reis verder via Fayetville naar Nashville, de stad van de Country muziek. Vervolgens door de bossen naar de Cumberland Falls in de staat Kentucky. Ook wel de Niagara van het zuiden genoemd.
Na een stop in Williamsburg gaat de reis de volgende dag verder naar Robinsville. Dwars door de Smokey Mountains via de Tail of the Dragon, een weg met maar liefst 318 bochten in 11 mijl.
De laatste motordag gaat door de uitlopers van de prachtige Smokey Mountains terug naar Atlanta.
09 April 2016
De terugvlucht van Atlanta naar Amsterdam07 April 2016
Dag 13, van Robbinsville naar Atlanta06 April 2016
Dag 12, van Williamsburg naar Robbinsville.05 April 2016
Dag 11, van Nashville naar Willemsburg.04 April 2016
Dag 10 van Fayetteville naar Nashville.Actief sinds | 20 Aug. 2014 |
---|---|
Verslag gelezen: | |
Totaal aantal bezoekers | 21015 |